BIG-DUO INFORMACJA GOSPODARCZA
42-200 CZESTOCHOWA, UL. KRAKOWSKA 45
TEL. (34) 3611-444, 194-34


Moda ślubna - DETAL

ARTYSTYCZNY SALON ŚLUBNY WANDA
Częstochowa
Warszawska 2/14
TEL. (34) 324-39-41, 603-601-314, FAX. 324-98-58
Firma powstała w 1978 roku w Częstochowie. Salon otrzymał nagrody na konkursach w Łodzi, Warszawie i Krakowie. Salon cieszy się ogromną popularnością w kraju i za granicą. Realizował indywidualne zamówienia do kilkudziesięciu krajów, w tym tak egzotycznych jak Brazylia czy Australia. Realizujemy wytworne marzenia najbardziej wyrafinowanych w swym guście kobiet. Wysokiej jakości wyronom towarzyszą stałe, umiarkowane ceny przystępne dla osób średno zamożnych. Suknie komunijne, ślubne, estradowe, wieczorowe, wizytowe, szycie sukien ślubnych i komunijnych. Realiazacja ekspresowych zamówień sukien ślubnych.
Przyjmujemy indywidualne zamówienia na suknie wizytowe, wieczorowe, ślubne z kraju i zagranicy.

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie WWW.

CENTRUM MODY ŚLUBNEJ WIOLA
Częstochowa
Jasnogórska 34A
TEL. (34) 368-35-93, 324-39-41, 602-300-925
Centrum Mody Ślubnej WIOLA oferuje najnowsze trendy w modzie ślubnej i komunijnej. Fachowe doradztwo w wyborze fasonów. Dysponujemy dużą ilością dodatków ślubnych i komunijnych: obuwie, bielizna, biżuteria, rękawiczki. Posiadamy szeroką gamę strojów wieczorowych oraz wykonujemy na zamówienie stroje etradowe. Wszystkie fasony sukien w dowolnej kolorystyce. Wysoka jakość, niska cena. Suknie komunijne, ślubne, estradowe, wizytowe, wieczorowe. Wynajem i wypożyczalnia sukien ślubnych. Moda ślubla. Usługi: ekspresowe szycie i dopasowanie sukien do figury. Projekty autorskie z kreatywnymi pomysłami. Spełniamy oczekiwania klientek.
Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie WWW.

Dane modyfikowano dnia: 10.01.2019


Szukaj również w portalu InfoBiznes


® Wszelkie prawa zastrzeżone. BIG-DUO zastrzega sobie prawa do informacji zawartych w bazie danych BIG-DUO i Info-Biznes.
Zabrania się kopiowania części i/lub całosci zawartości bazy danych BIG-DUO i przetwarzania zawartych w bazie danych informacji w celach komercyjnych.
Publikowanie informacji z bazy BIG-DUO Informacja Gospodarcza i Info-Biznes w jakiej kolwiek formie jest zabronione.