Sprzedam lokal użytkowy w Radomsku.

Lokal położony jest w Radomsku, przy ul. Reymonta 48/5, w Centrum Handlowym „Stara Mleczarnia „ - na którą to własność założona jest księga wieczysta na osobę prywatną. Lokal o powierzchni użytkowej 89m2, na którą składa się parter i piętro.
Do lokalu przynależy udział powierzchni wspólnej tak w części infrastruktury jak i terenu do których zalicza się hol, lokale techniczne o powierzchi 18m2 oraz plac zewnetrzny jakim są parkingi, powierzchnia 138m2, do lokalu należy także część działki na zasadzie użytkowania wieczystego o powierzchni 30m2. Łącznie do lokalu przynależy dodatkowo działka o pow, 168m2.

Lokal położony jest przy głównym holu z którego jest wejście do lokalu. Lokal posiada wejście drugie od strony parkingu. Lokal wyposażony jest we własny system ogrzewania na gaz wraz z systemem wentylacji i klimatyzacji oraz rekuperacji, tj. mechanicznej wentylacji wraz z odzyskiem ciepła, co znacząco obniża koszty ogrzewania i klimatyzacji. W obiekcie zainstalowane są trzy klimatyzatory dające wysoki komfort pobytu, szczególnie w upalne dni, jednocześnie rekuperator ogranicza straty energii. Obiekt jest wycieplony w całości dodatkową warstwą izolacji.

Lokal posiada wysokiej jakości wykończenia powierzchni użytkowych, schody blaty wykończone są pięknym marmurem. Elementy dekoracyjne schodów i antresoli wykonane są ze szkła artystycznie odlewanego.

Parter lokalu posiada jedno wyizolowane pomieszczenie, gdzie jest możliwość demontażu ścianki i połączenie z całością.

Piętro posiada wyizolowane dwa pomieszczenia, w tym większe z podejściem wody i odpływu, (może być np. jako gabinet lekarski ), antresolę-taras, część gospodarczą (schowek), aneks kuchenny oraz kotłownię z systemem wentylacji do której włączony jest dodatkowo system nagrzewania nawiewowego, dublujący tradycyjny system CO. Całość lokalu uzbrojona w nowoczesny system oświetlenia tak użytkowego jak i dekoracyjnego.
Lokal obecnie funkcjonuje jako gabinet kosmetyczny plus solaria. Obiekt całościowo jest dozorowany przez firmę ochroniarską, posiada duże parkingi i dobrą komunikację z miastem.

Informacja: Koper Ryszard 606 468 786 e-mail: ryszcario@wp.pl