BIG-DUO INFORMACJA GOSPODARCZA
42-200 CZESTOCHOWA, UL. KRAKOWSKA 45
TEL. (34) 3611-444, 194-34


Meble - PRODUKCJA

BROSET Sp.J.
Kłobuck
Wojska Polskiego 8
TEL. (34) 317-22-41, 602-190-124, 602-436-098
42-200 Częstochowa, ul. Kołakowskiego 2G.
Sprzedaż hurtowa i detaliczna płyt z pianki tapicerskiej - poliuretanowej (formatki, kształtki, płyty o grubości od 5 mm). Sprzedaż wałków i półwałków z pianki poliuretanowej. Bezpośredni dowóz do klienta. Realizacja zamówień w ciągu 24 godzin.


CZECH WYTWÓRNIA OKLEIN Export-Import
Herby
Zielona 1
TEL. (34) 357-46-57, 502-251-345, FAX. 357-46-57
Wytwórnia Oklein Export-Import Marek Gleba.
Produkcja oklein i obłogów stolarskich (dąb, buk, jesion, olcha) oraz sprzedaż oklein firmy Barlinek. Wykonywanie formatek na zamówienie. Okleiny i obłogi stolarskie. Forniry. Formatki. Okleiny egzotyczne. Produkcja łuszczki bukowej. Łuszczka bukowa. Certyfikat FSC. Lamele podłogowe. Produkcja lameli podłogowych.

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie WWW.
e-mail: biuro@okleinyczech.pl

FORUM II Sp. z o.o.
Gliwice
Rolników 94
TEL. (32) 232-96-39, FAX. 232-96-40
Sprzedaż hurtowa, detaliczna akcesorii meblowych, płyt laminowanych, biurowych, pilśniowych, OSB, MDF, sklejki, frontów meblowych. Cięcie płyt na wymiar. Okleinowanie powierzchni. Firma posiada własny transport.
Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie WWW.

HEBAN Płyty pilśniowe, płyta pilśniowa
Koniecpol
Rzeczna 29
TEL. (34) 355-19-02, 602-556-579, FAX. 355-19-02
Sprzedaż hurtowa i detaliczna materiałów drewnopochodnych: płyta pilśniowa, wiórowa. Płyta pilśniowa twarda i miękka. Płyta pilśniowa na podpałkę. Formatowanie na wymiar. Usługi stolarskie. Szafy wnękowe, szafy z drzwiami suwanymi. Cięcie płyt drewnianych, laminowanych, pilśniowych, wiórowych. Płyty wiórowo-paździeżowe, wiórowe, pilśniowe. Hurt płyt wiórowych i pilśniowych. Produkcja mebli kuchennych. Szafy wnękowe z drzwiami suwanymi. Płyty pilśniowe porowate - miękkie.
Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie WWW.
e-mail: hebanpawelptak@o2.pl

JANMAR Produkcja Mebli kuchennych
Częstochowa
Rocha 272
TEL. (34) 362-72-20, 362-71-46, 362-83-87, FAX. 362-73-25
Produkcja mebli kuchennych, młodzieżowych, biurowych, do gabinetów lekarskich. Cięcie i oklejanie płyt. Sprzedaż hurtowa płyt i akcesorii meblowych. Hurt AGD do zabudowy kuchni.
Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie WWW.

LAKIEROWANIE FRONTŕW MEPOL Paweł Grzyb
Krzepice
M.K.Skˆodowskiej 4
TEL. (34) 601-350-920, FAX. 34 317-50-56
Profesjonalne malowanie i lakierowanie frontów meblowych i elementów do mebli
Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie WWW.
e-mail: biuro@mepol.pl

MAREK F.P.H.U.
Częstochowa
Żyzna 15B
TEL. (34) 369-71-53, FAX. 355-40-20
Producent elementów z tworzyw sztucznych do mebli rurowych: regulatory wysokości, rozety mocujące, osłony regulatora. Zaślepki do rur i profili. Śruby. Podkładki i stopy. Osłony łba śruby, osłony nakrętki, łączniki rur, tuleje redukcyjne, nóżki. Akcesoria meblowe. Elementy z tworzyw sztucznych do mebli. Stopki, korki, zatyczki do mebli i rur.
Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie WWW.
e-mail: marek@marek.czwa.com.pl

MEBLO-SERVICE Sp. z o.o.
Częstochowa
Kawia 26
TEL. (34) 366-41-66, FAX. 366-41-51
Kleje i lakiery dla przemysłu meblowego i drzewnego. Kleje stolarskie.
Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie WWW.
e-mail: biuro@meblo-service.pl

POLMET S.C. Wyposażenie Sklepów
Częstochowa
Filomatów 14A
TEL. (34) 390-53-55, 733-917-138, 34 361-15-51
www.wyposażeniesklepów.pl
1. Meble sklepowe, lady, regały, stoły. Produkcja mebli z płyty - produkcja na zamówienie. Gięcie rur. Meble na wymiar. Panele MDF i akcesoria. 2. Krajalnice, wagi, witryny, szafy, regały, stojaki (sklepowe, odzieżowe), manekiny, wieszaki konfekcyjne (ubraniowe, odzieżowe). 3. Kompleksowe umeblowanie sklepów i gastronomii: różnorodność systemów (rurowo-kulowy, drabinkowy, siatkowy, szkło hartowane, aluminum, typu jubilerskiego). 4. Kompleksowe wyposażenie sklepów i gastronomii: wagi, wieszaki, wózki sklepowe, barierki, gabloty, koszyki sklepowe, metkownice. 5. Balustrady.
6. Szafy wnękowe, przesuwne, garderoby. 7. Gięcie rur na zamówienie.

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie WWW.
e-mail: polmet@polmet.pl

RUDEX
Częstochowa
Barbary 95
TEL. (34) 343-55-55
Radomsko ul. Gen. Maczka 4, tel. 44 738-18-00
Dobrodzień ul. Powstańców Śląskich 5A, tel. 34 343-54-44
Ruda Śląska ul. Ratowników 6, tel.
Akcesoria meblowe do wszystkich mebli (zawiasy, uchwyty, prowadnice, metaboxy, drążki). Listwy wykończeniowe, halogeny, obrzeża, relingi: BLUM, FGV, GTV, REHAU, THERMOPLAST, NOMET, MAAG, GAMET, HATTICH, MEBLEX, REJS. Akcesoria do mebli kuchennych (ociekarki, carga, półki obrotowe, zawieszki na relingi). Fronty drewniane i fornirowane. Fronty meblowe MDF kuchenne i pokojowe - meble BRW. Wkręty i śruby do drewna. Systemy drzwi przesuwnych GTV. Oświetlenie halogenowe. Wyposażenie mebli kuchennych. Profile meblowe. Okucia meblowe. Śruby, wkręty do drewna. Nogi i stelaże do stołów. Krzesła barowe, biurowe, metalowe. Metaboxy i tandenboxy. Modernboxy. Oświetlenie ledowe do mebli. Paski ledowe. Oświetlenie LED do mebli. Listwy do pasków ledowych. Kleje, bejce, frezy, korektory, podkładki filcowe. Płyty meblowe, blaty. Usługi - cięcie płyty meblowych. Płyty meblowe, blaty kuchenne. Usługi cięcia i oklejania płyt na wymiar. Cięcie płyt.

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie WWW.
e-mail: rudex@rudex.cze.pl

SCHULTZ SEATING POLAND Sp. z o.o.
Kłobuck
Górnicza 1
TEL. (34) 310-09-28, FAX. 361-79-87
Your No. 1 partner for the furniture industry.
1. Mechanizmy do mebli tapicerowanych
2. Podstawy do foteli, podnóżków i stołów: 4 i 5-palczaste, okrągłe, kwadratowe i inne
3. Obrotnice do foteli
4. Metalowe elementy konstrukcyjne: siedziska, oparcia, zagłówki, mosty nośne, podłokietniki i inne
5. Pokrowce ze skór naturalnych, skór ekologicznych i tkanin wykonywane wg projektu klienta
6. Gotowe fotele, podnóżki i sofy wykonywane wg projektu klienta

Grupa Schultz Seating System powstała w Danii w 1965 r. Od początku istnienia jej celem było dostarczanie najwyższej jakości podzespołów producentom mebli tapicerowanych. Wiodącą firmą w tej grupie jest Schultz Seating Poland Sp. z o. o. Schultz Seating Poland Sp. z o. o. specjalizuje się w produkcji metalowych części konstrukcyjnych do mebli. W oferowanym asortymencie znajdują się zarówno elementy o prostej budowie, jak: ramy, mosty, podˆokietniki, podstawy, poprzeczki czy zwykłe stelaże, jak również mechanizmy o zaawansowanym poziomie technologicznym posiadające funkcje zwiększające komfort użytkowania.
W zakresie obróbki metalu firma posiada bogate doświadczenie i realizuje ją w kompletnym spektrum, począwszy od cięcia surowców, poprzez gięcie i obróbkę na prasach, na spawaniu oraz malowaniu w lakierni proszkowej kończąc. Nie jest problemem wykończenie wyrobów w chromie czy innym pokryciu - przedsiębiorstwo posiada sprawdzonych podwykonawców do tego rodzaju zadań.
Dzięki własnej wzorcowni firma može elastyczne reagować nawet na nietypowe zamówienia. Wyodrębniony Dział Nowych Uruchomień i Wdrożeń jest w stanie spełniać oczekiwania klientów dotyczące innowacyjnych udoskonaleń oferowanych rozwiązań.

Poza wytwarzaniem metalowych podzespołów, spółka oferuje takže pokrowce oraz meble tapicerowane w pełni gotowe. Wykonuje je według wzorów i parametrów określonych przez klienta. Na potrzeby takich zleceń posiada własne krojownie i szwalnie, gdzie wytwarza poszycia ze skór naturalnych, skór ekologicznych, PVC i różnego rodzaju tkanin w zaawansowanej technologii i różnorodnym wzornictwie. Tapicerowanie, pikowanie, docinanie i klejenie gąbki oraz sam montaż mebli dopełnia możliwości produkcyjnych firmy w tym zakresie.

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie WWW.
e-mail: office@schultz-seating.pl

TOPS-SYSTEM FPHU Sławomir Soluch
Kłobuck
Parkowa 4A
TEL. (34) 317-39-32, 788-088-161
Usługi karcher-em, czyszczenie i pranie dywanów - profesjonalna pralnia dywanów, wykładzin, tapicerki meblowej i samochodowej. Czyszczenie lokali, biur i innych pomieszczeń. Dojazd do klienta na terenie Częstochowy i Kłobucka bezpłatnie. Meble na miarę. Szafy wnękowe, garderoby, sypialnie, meble biurowe i dziecięce, meble sklepowe, meble szpitalne, meble laboratoryjne, meble lakierowane. Lakierowanie frontów i płyt MDF. Usługi w zakresie cięcia płyt na wymiar i oklejania obrzeżem ABS. Usługi stolarskie, naprawa mebli, wymiana blatów, pogotowie stolarskie. Zabudowa zmywarek w kuchniach. Transport do 3.5 tony.
Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie WWW.
e-mail: slawomirsoluch@interia.pl

W.K.-MEBLE PPHU K.Wilczyński
Kłobuck
Wrzosowa 5
TEL. (34) 317-24-51, 602-705-302
Producent mebli tapicerowanych : wersalki, sofy, narożniki, fotele, komplety wypoczynkowe.
Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie WWW.

ZAKŁAD STOLARSKI JAN DEDERKO
Częstochowa
Ikara 149
TEL. 606-742-986
Firma z tradycjami działająca na rynku od 1986 roku. Jest zrzeszona w Cechu Rzemiosł Drewno-Budowlanych w Częstochowie. Swoją produkcję i usługi wykonuje osobom prywatnym i zakładom usługowym na terenie Polski południowo-środkowej. Zajmuje siŠ również wystrojem wnętrz w zakładach gastronomicznych, gabinetach lekarskich według projektów zleconych przez klienta. Firma szkoli uczniów w zawodzie stolarz meblowy i budowlany (uprawnienia mistrzowskie). Producent wysokiej jakości mebli, drzwi, schodów i innych prac stolarskich, również nietypowych. Drzwi wykonywane sę z drewna naturalnego lub w okleinie naturalnej. Produkcja: drzwi, sochody, MEBLE, szafy wnękowe.
Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie WWW.

Dane modyfikowano dnia: 23.10.2019


Szukaj również w portalu InfoBiznes


® Wszelkie prawa zastrzeżone. BIG-DUO zastrzega sobie prawa do informacji zawartych w bazie danych BIG-DUO i Info-Biznes.
Zabrania się kopiowania części i/lub całosci zawartości bazy danych BIG-DUO i przetwarzania zawartych w bazie danych informacji w celach komercyjnych.
Publikowanie informacji z bazy BIG-DUO Informacja Gospodarcza i Info-Biznes w jakiej kolwiek formie jest zabronione.