BIG-DUO INFORMACJA GOSPODARCZA
42-200 CZESTOCHOWA, UL. KRAKOWSKA 45
TEL. (34) 3611-444, 194-34


Aranżacja wnętrz - USŁUGI

FORMA PRACOWNIA ARCHITEKTURY Sp. z o.o.
Częstochowa
Partyzantów 17
TEL. (34) 361-42-45, 366-82-79, FAX. 360-52-26
- kompleksowe, wielobranżowe projekty obiektów budowlanych: mieszkaniowych, przemysłowych, użyteczności publicznej, szkół wraz z obiektami sportowymi
- projekty aranžacji przestrzeni miejskich, w tym modernizacji i rewitalizacji ulic, placów miejskich, rynków wraz z projektami oświetlenia i zieleni
- projekty w strefach ochrony zabytków
- projekty form przemysłowych.

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie WWW.
e-mail: forma@forma.com.pl

HAPPY ART Dekoracja Okien
Częstochowa
Rejtana 25/35 (brama nr 1)
TEL. (34) 369-23-39, 609-114-338, 604-37-21-37
Dekoracja okien. Shuttersy. Karnisze. Plisy. Żaluzje drewniane. Okiennice wewnętrzne drewniane. Projektowanie dekoracji okiennych. Nowoczesna i stylowa aranżacja okna. Firany. Tkaniny. Zasłony. Modelowanie firan. Ekrany. Panele.
Rolety: materiałowe, rzymskie, austriackie. Systemy rolet: rolety na okna dachowe. Żaluzje: drewniane, aluminiowe. Karnisze: aluminiowe, stalowe, kute, plastikowe. Plisy. Rolety rzymskie.

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie WWW.
e-mail: biuro@firanyrolety.pl

V-DESIGN
Częstochowa
Krakowska 45 lok. 70 Park Handlowy Warta
TEL. 660-489-227
Reklama, druk, fototapety, fotoobrazy, fotoksiążki, fotokalendarze, fotoupominki, grafika na szkle, panele graficzne LED. Dekoracje wnętrz.
Druk na płótnie. Wydruk na płótnie. Zdjęcie na płótnie. Dotoobrazy na płótnie. Obrazy na płótnie. Obrazy drukowane na płótnie. Fotoobrazy. Druk na płótnie. Druk zdjęć na płótnie. Fotografia na płótnie. Drukowanie obrazów na płótnie. Druk wielkoformatowy. Nadruk na płótnie. Fototapety na ścianę. Fototapety 3d. Systemy wystawiennicze. Stoiska targowe. Montaż i demontaż stoiska. Przenośne systemy wystawiennicze. Systemy roll up i pop up. Stojaki na prospekty. Stoiska na imprezę. Zabudowa stoisk targowych. Projektowanie stoisk targowych. Budowa stoisk. Zabudowa targowa. Dekoracje wnętrz. Aranżacje wnętrz. Wyklejanie szaf, ścian. Oklejanie drzwi, mebli, okien.

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie WWW.
e-mail: biuro@vdesign.com.pl

Dane modyfikowano dnia: 15.01.2018


Szukaj również w portalu InfoBiznes


® Wszelkie prawa zastrzeżone. BIG-DUO zastrzega sobie prawa do informacji zawartych w bazie danych BIG-DUO i Info-Biznes.
Zabrania się kopiowania części i/lub całosci zawartości bazy danych BIG-DUO i przetwarzania zawartych w bazie danych informacji w celach komercyjnych.
Publikowanie informacji z bazy BIG-DUO Informacja Gospodarcza i Info-Biznes w jakiej kolwiek formie jest zabronione.