BIG-DUO INFORMACJA GOSPODARCZA
42-200 CZESTOCHOWA, UL. KRAKOWSKA 45
TEL. (34) 3611-444, 194-34


Dekoracje - USŁUGI

V-DESIGN
Częstochowa
Krakowska 45 lok. 70 Park Handlowy Warta
TEL. 660-489-227
Reklama, druk, fototapety, fotoobrazy, fotoksiążki, fotokalendarze, fotoupominki, grafika na szkle, panele graficzne LED. Dekoracje wnętrz.
Druk na płótnie. Wydruk na płótnie. Zdjęcie na płótnie. Dotoobrazy na płótnie. Obrazy na płótnie. Obrazy drukowane na płótnie. Fotoobrazy. Druk na płótnie. Druk zdjęć na płótnie. Fotografia na płótnie. Drukowanie obrazów na płótnie. Druk wielkoformatowy. Nadruk na płótnie. Fototapety na ścianę. Fototapety 3d. Systemy wystawiennicze. Stoiska targowe. Montaż i demontaż stoiska. Przenośne systemy wystawiennicze. Systemy roll up i pop up. Stojaki na prospekty. Stoiska na imprezę. Zabudowa stoisk targowych. Projektowanie stoisk targowych. Budowa stoisk. Zabudowa targowa. Dekoracje wnętrz. Aranżacje wnętrz. Wyklejanie szaf, ścian. Oklejanie drzwi, mebli, okien.

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie WWW.
e-mail: biuro@vdesign.com.pl

Dane modyfikowano dnia: 21.03.2018


Szukaj również w portalu InfoBiznes


® Wszelkie prawa zastrzeżone. BIG-DUO zastrzega sobie prawa do informacji zawartych w bazie danych BIG-DUO i Info-Biznes.
Zabrania się kopiowania części i/lub całosci zawartości bazy danych BIG-DUO i przetwarzania zawartych w bazie danych informacji w celach komercyjnych.
Publikowanie informacji z bazy BIG-DUO Informacja Gospodarcza i Info-Biznes w jakiej kolwiek formie jest zabronione.